Jupiter retro Nisan 11 Ağustos 11 etkileri


 Nisan 11 Ağustos 12 Jüpiter retro etkileri...

 Natal doğum haritasında  Jupiter  Retro doğmuş olanlar Retro jupiter zamanları  olumlu olup Retro zamanlarında   karmik bagajdan  kurtulmaları için fırsattır..

Jupiter retrosu şans verip  hataları düzeltme fırsatı  vereceği  burçlar (Çarşamba günü doğanlar,  İkizler ve Başak burcu olanlar , Ketu Merkür  Ay    Revati, Aswini, Aslesha, Magha, Jyeshta'da Moola Nakshatras  doğmuş ) yerleşmiş olanların Yakın zamanda yeni bir çalışmaya başladıysanız ve sıkıştıysanız, o zaman 2019  4 /5 ayları işlemlerimi  bitirmek ve Ağustos 2019’dan sonuçları almak  için en iyi zamandır..

Ketu veya Merkür  1,3,6,10,11, gibi faydalı evler de  yerleşimi  Ketu veya Merkür'ün Vimsottari dasa'larından geçiyorsanız ve yeni bir iş veya proje başlatmayı planlıyorsanız ya da evinizde ya da işinizde büyük değişiklikler yapmayı planlıyorsanız,  2019 Ağustos ayının ikinci haftasına kadar beklemeniz önerilir.

Ortaklıklarda ve ya ticari Tartışmalar, Evrak, Anlaşmalar vb. Temmuzdan önce yapılması gerekir , ancak saha çalışması Jüpiter doğrudan gidene kadar ertelenmelidir.

Nisan - Ağustos arasındaki zaman dilimi herhangi bir büyük işlem için tavsiye edilmez, iki büyük gezegenin yerini değiştirmesi Satürn ve Jüpiter’in  retro  oluşu işlemleri geri götürür..

Merkür    08 Temmuz - 01 Ağustos 2019 tarihleri ​​ retro  dönük olarak gidiyor, bu da işleri daha da karmaşıklaştırıyor.


Finans, bankacılık,  borsa, alım satım, kumar, spekülasyon vb. İşlemleri kontrol eden Jüpiter ve Merkür, 8 Temmuz 2019’dan itibaren geriye dönüşü   geçmişte yapılan sahtekarlıkları ve mali suçları ortaya çıkarır.


Geçmişte hükümetlerin aldığı ekonomik kararlar bir dereceye kadar geri tepebilir. Yani iktidarın Nisan ayında aldığı kararlar  temmuzda acı reçete olarak önümüze gelecektir..

Temmuz ayında  Satürn Merkür karşıtlığı ve 3 Gezegen (Jüpiter, Merkür, Satürn) aynı zamanda  Retro oluşu karışıklığa neden olacak
Kazanan kaybedenler yer değiştirecek  ve tersi olacak, kaybedenleri kazanma zamanıdır,  servetler tersine dönecektir.

doğum haritalarında Jupiter retro ile doğanlar  farklı ya da sıradışı bakış açılarına, inanç sistemlerine ya da ahlak  anlayışına  sahip olma eğilimindedir. Başkalarından ziyade kendi deneyimlerinden ve onlara tepkilerinden öğrenmeyi tercih ederler.

 25 Nisan 2019 sonrasında çok az hata düzeltilebilir, çoğu onarılamaz  olarak kalır ve zaten onların itibar ve ilişkilerinde kalıcı hasara neden olmuştur.


Boğa   yengeç , Başak, Yay, Kova,  burçları Ağustos kadar  tartışmalardan inatlaşmalardan  kaçınmalıdır.

Jüpiter 11 Ağustos'ta direk gittiğinde,  Ay burçları ve yükselen  Balık  yengeç  Akrep  Oğlak  doğumlu insanlar daha iyi umutlara sahip olabilirler.
Jüpiter abartılı bir gezegen olduğu için aşırıya kaçmaya zorlayabilir. Jüpiter Retrograd olduğunda (yiyecek, içecek, konuşma, seyahat, aşk vb.) Kaçınılmalıdır .


25 Nisan - 11 Ağustos 2019 tarihlerinde Jüpiter'in Akrep burcunda  gerilemesi bizden duyguları, tutkuları ve üzerinde çalışmamızı istiyor.
Öğrenmenin, öğrenilenlerin  sergilemenin zamanı değil.

Yorum Gönder

0 Yorumlar