5 Nisan Yeni Ay etkileri


5 Nisan Güneş ve Ay Bugün Balık'ta Yeni  Ay oluşacak , Yeni Ay, “çoban” enerjisiyle ilgili olan Revati Nakshatra'dadır . Çoban yorgun bir yolculuktan sonra ruhunu eve götürür…

Ruhun rotasını tamamladığı Yeni ayda  rahatlayıp  şimdi kendi  hallerinize inanmanın  ve  teslim olma zamanıdır…

Revati yeni Ay  yaratıcılığın, romantizmin  bu dünyanın ötesi diğer  dünyalar  ötesinde olanlar  ile  bağlantılar kurma ve   bağlanma zamanıdır..

Revati' Balık  spesifik olarak başlangıcı aynı zamanda  sona işaret ettiği nakshatradır , Yeni ayın 7 günlük evresinde   yeni başlangıçları verir ve bir evrenin  sonlandırmamız gerektiğini bize gösterir ..

Yeni ay  yönetici lordu  Jüpiter,29 Mart  kısa süreliğine  kendi evi  Yay burcunda   Jüpitere biraz güç verdi ! Ancak Her şeyin daha hızlı hareket etmesini isteyen Rahu ve Mars’tan görünüm alması  durdurup yeniden düşünmemiz gerektiğini fısıldayan  Satürn ve Ketu’dan gelen “gürültü” nedeniyle pozitiflik tutumunu sürdürmek zor olabilir.

Jupiter karmik düğümü temsil eden gandanta derecesinde  geçiş yapıyor öğretmenler, dini kuruluşlar ve devlet kurumları için belirsizlik zamanı gösterir…

Satürn'ün karmik yılan kuyruğunda   genel huzursuzluk ve belirsizlik zamanıdır. Satürn , 29 Nisan’dan sonra, Pluto ve Ketu’nun dönüştürücü etkisiyle güçlenerek geriye doğru gittiğinde, zihin genişletme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yeni Ay bizlere  egomuza   teslim olmaktan çıkmayı davet edeceğiz İlahi olana uyum sağlamak ve olması gereken her şeyin yoluna gireceğine güvenmek için yönlendirileceğiz.


Ruh eşimizle tanışma   Ruhumuza  ve Hayallerinize Teslim olma Dünyevi yolculuğa   başlamadan önce ruhunuzun sizin için sunduğu yolu idrak etme  sevme zamanıdır.

Revati ve Navaratri'nin etkileri genellikle hayırlı olarak kabul edilir  olumlu bir değişimler ve hayallerinizi  gerçekleştirmeniz dileğiyle …Yorum Gönder

0 Yorumlar