19 nisan 2019 Terazi dolunay enerjisi


Terazi'de Koç'un iddialı ve bireyselliğini uyumlu hale getiren Venüs Güneşin Rahunun jupiter  yücelimde  olduğu mükemmel  Öz Aşk saf enerji Dolu bir  Dolunay olacak...


 Dolunay, tutku ve yaratıcılıkla ilgili olan Chitra Nakshatra'dadır  hükümdarı gök mimarıdır. Gökyüzüne Chitra “fırsatın elmas yıldızı” olarak bilinir…

Dolunay Chitra “parlayan” veya “ustaca” anlamına gelir ve usta mimar  yeni fikirlere ve icatlara ilham veren bir tanrıdır. Harika bir yaratıcılık ve neşe bulma günü olabilir. Ancak, eşinizle veya yaşamınızdaki diğer insanlarla daha iyi bir ilişkinin ve daha bilinçli bir etkileşimin yaratmanın günüdür…

İlk Terazi Dolunay, içindeki dengeyi bulmakla ilgiliyken, ikinci Terazi Dolunay, diğerleriyle ve ilişkilerimizle denge bulma zamanıdır..

Terazi Dolunay enerjisi altında, kendinizi daha fazla nerede sevebileceğinizi kendinize sorun? Kendinize, hangi ilişkilerin sizde en iyisini ortaya koymadığını sorun.
Kendini ne kadar çok seversen, kendine ne kadar değer verirsen, seni o denli ve dengeden uzaklaştıran ilişkilere tahammül etme ihtimalin o kadar düşüktür.
Dolunay 3 günlük evresinden  sonraki iki hafta, yeni bir şeye başlamak yerine başlamış olduğunuz işlemleri ortaklıkları  bitirmek için daha iyi ve hayırlı  olacaktır.

                 19 /20 /21 nisan ritüelleri 

Enerji temizleyici  (  üzerlik tohumu adaçayı, uçucu yağlar, tütsü, vb. )
3 Mum
 Mavi Kağıt ve Kalem
1.) Ritüel içeriklerinizi önünüze alın ve tercih ettiğiniz aracı kullanarak auralarınızı temizleyerek başlayın. Auranızı temizlerken aşağıdakileri söyleyiniz:

“ Artık bana hizmet etmeyen tüm enerjiyi temizleyip bırakıyorum. Artık taşınması gerekmeyen tüm enerjileri temizliyor ve salıyorum. Kendimi ışığın gücüyle korurum ve korurum. Güvendeyim, korumalıyım, temizliyim, ışıltılıyım. ”

Sonra, çevrenizi ve ritüel malzemeleri temizleyin, yaptığınız gibi,

“Alanımı ışık ve sevgi dolu enerji ile temizliyorum. Aşk ve ışık şimdi beni kuşatıyor. Alanımı sevgi ve barış ile temizliyorum. Aşk ve barış şimdi beni kuşatıyor. Alanımı sınırsız beyaz ışıkla temizliyorum. Güvendeyim. Korundum Burada sadece iyi insanlar yaşıyor. ”


2.) Kaleminizi ve kağıdınızı alın ve serbest  bırakmak veya kordonlarını kesmek istediğiniz şeyi yazın. Unutma, denge ilişkiler ortaklıklar başta  bu bir insan olabilir, ama aynı zamanda bir olay, bir inanç, bir durum, bir duygu, bir düşünce, bir inanç olabilir. vb .

Yorum Gönder

0 Yorumlar