Vedıc astroloji Aylık güncel yorumlar


31 mart seçim öngörüleri  hakkında bir çok mail ve mesaj için teşekkür ederim…

İktidarın ömrünü 2015 seçimlerde kaybedeceğini  yazdığımda  ve yanıldınız cevabında mailler aldım…

Astrolojiden azda olsa anlayan iktidarın kozmik şansın bittiğini zaten anlar !!!

Atlanılan önemli konu hiçbir dini siyasal oluşum yönetmek için gelmez işgal etmek için gelir ?? 55 tane İslam ülkesini araştırın ne demek istediğimiz daha iyi idrak edeceksiniz.

Diğer önemli etken ise  karma yasası var 36 yıllık karmanın kapanışı 3 yıl evvel başladı ve Mayıs / Aralık ayında acı vererek  kapanacak. Daha evvelde yazdım Mayıs ayı itibari ile Kalasarpa  ve krura lanetli yogalar başlıyor  ülke olarak  lanetli yogalardan etkileneceğiz 1 yıllık döngüde tarikatlar  ve önemli din adamların  önderlerin sonu olacaktır..

31 mart günü Gökyüzü tam bir kesme keş  zihinsel sorun  yogosu amavasi yoga ) ay oglak burcunda 13 lanet gün batış günü  yani halkın batışı ve  her iki tarafında  melafik gezegenler (PAPA KARTHARİ YOGA ) oluşturacak  sakata yoga paapa krura yoga sarpa dosh (yılanın gazabı ) çok ağır yıkıcı yogalar var ve oluşturacak 

Tek olumlu yanı Rahu Merkür  Venüs görünümü kitlesel katılım ve Aklın daha ağır basacağı seçim  kim kazanır sorusu 2015 yılında yazdım yine yazdım iktidarın kozmik şansı bitti Karmaları çok kötü Tanrı yar ve yardımcıları olsun ..


Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. astrologlar içinde en çok size güveniyorum

    YanıtlaSil
  2. Tanrı yar ve yardımcıları olmasın bu millet çok çekti onlardan.

    YanıtlaSil