6 mart 2019 yeni ay etkileri ve yenilikleri


6 Mart Yeni ay, bilinci yükselten ateşli  yıldız  sedye veya tabutun ön ayakları ile ölü yakma alanlarına vücut taşımayı sembolize edilen  Satürn karakterinde olan PURVA BHADRAPDA takım yıldızında gerçekleşecek , ölümün, yeniden doğuşun  illüzyonun  görme gücünün yıldızıdır... 

Kovadaki  Yeni Ayı, 30 günlük  süreçte ortak sosyal  alan ve  sosyal görev sorumluluk döngüsü  temalarını ele almak için iyi bir zamandır . Yeni  AY  enerji, paylaşmak ve birlikte yaşamak istediğimiz dünyayı yeniden  yaratmamız için enerjisi ile yeteneğimizi desteklemektedir.

Yeni ay enerjisi ile  rakipleri ve düşmanları müttefiklere dönüştürmenin zamanıdır .Nasıl  bir dünyayı geride bırakmak istiyorsunuz? Dünyaya olan katkınızı daha geniş bir ölçekte netleştirmenize yardımcı olacaktır.
yeni Ay  bilinçteki   duygulardaki değişimi  gerçeği ve netliği arayanlar için güçlü bir dönüm noktasıdır. Duygusal olarak  yeniden Var olmaya  hazırsanız mükemmel bir zamandır. 


Karmik dolaşmaların kurtarıcısı olarak kutlanan Lord Shiva'nın olumsuz alışkanlıkların ve inançların küllere olan bağlarını tek bakışta azaltabileceği söyleniyor. Shivarati'de , dualar, niyet belirleme, yanı sıra mantık Om Namah Shivaya'yı söyleme kaderin kanunlarını değiştirebilir ve inatçı karmik bağları kırabilir. 

Cerrahi operasyonlar  bacaklar ve eklemler ağrıları  işlemleri 5 gün erteleyemeye çalışın ameliyatlarından kaçının.

Yorum Gönder

0 Yorumlar