20 Mart 2019 Dolunay etkileri


20 Mart Çarşamba  Merkür günü  Başak  Dolunayı  sözleşmeler ve resmi görevler tarafından yönetilen Uttara Phalguni Nakshatra'da gerçekleşir. Merkür regro sunda Hayatımızdaki  gereksiz yarım kalan  işlemleri kapatmak son vermek  için iyi bir zaman. Şimdi, hedeflerinize ulaşmanıza yardım edebilecek olanlarla ittifaklar kurmak ve güçlendirmek için de uygun bir zaman.
Bugün Başak'taki Dolunay, düşünme ve hissetme niteliğinize beceri, detay ve hassasiyet getirir. Tabii ki duygular biraz dağınıktır ve Başak işleri pratik sağlam detaylı bir şekilde düzenlemek istemektedir.
başkaları için fazla özeleştirme veya eleştirmediğiniz sürece bazı manevi faydalara yol açabilir. Duygusal kusurlarınız konusunda çok telaşlı davranmamaya karşı dikkatli olun. Bunun yerine, yaşamınızdaki sizi daha derin bir kalp bağlantısından uzaklaştıran konular konusunda çok mantıklı olun.
Dünyada büyük etkinlikler ve projeler başlatılacak. Ancak Merkür Retrograd olduğu için etkileri planlandığı gibi ortaya çıkmayacak. En iyi ihtimalle, Retrogra geçtikten sonra  yeniden başlatılmaları gerekecek. Ancak, daha önce bir kenara ayırdığınız büyük projeleri yeniden başlatmak için iyi bir zaman.
 BUGÜN BİR BAŞKA YÖNÜ DE MERKÜR SATÜRN OLUMLU ACISI   PRATİKLİK VE KARARLILIK VERİR. 
NÜMEROLOJİDE,Mart ayı  aynı zamanda iletişim sayısı, doğruluk ve zihin, beden ve ruh ile tam uyumun sayısı olan 3 sayısının titreşimine de girer.
Bir şey sizi rahatsız ediyorsa ya da bir şeyden emin değilseniz, Mart ayının enerjisi sezginize uyum sağlamanıza ve nasıl hissettiğinizi gerçeğini çözmenize yardımcı olacaktır.

3 Çiçek tomurcukları veya yaprakları
Arıtılmış su Bir tutam deniz tuzu
1  ametist hafifçe temizlenmiş (isteğe bağlı)
Mumlar (isteğe bağlı)
Kase suyunuzu içindeki çiçeklerle birlikte alın ve bir tutam deniz tuzu ve temizlenmiş ametist ekleyin. Su kabını en az 36 dakika veya daha uzun bir süre boyunca veya Dolunay ışığının altındaki pencereye yerleştirin. Suya duygusal ruhsal arınmak istediklerinizi 21 sefer söyleyin ve  dilerseniz için dilerseniz yüzünüzü yıkayınız..

Yorum Gönder

0 Yorumlar