Venüs 21 Mart oğlak burcu transitiVENÜS 21 MART  KADAR  SATÜRN YÖNETTİĞİ  OĞLAK BURCUNDA

Venüs  21 Mart'a kadar Oğlak burcunda Aşk gezegeni Venüs Oğlakta,  duygularını ifade etmede sorunlar verir . Venüs ü  Oğlak burcu olanların   aşırı ciddiyet  sahiplenme  sorumluluk alma cimrilik gibi  düşüncelerinden dolayı arzularını ifade  etmeyi zorlaştırır, Aşk hayatında çekingen olma  Akıllarında  şüphe ve güvensizlik, reddedilme hissi ve nihayetinde  yaşamlarında yalnızlık vardır..
Venüs Oğlak burcunda.  9 mart kadar Ketu  ile kavuşum halinde  Ketu Venüs dosha  yoga oluşturacak  : ilişkilerde Uyumsuzluk tatminsizlik nedensiz  ayrılık, kopma, memnuniyetsizlik verir . 
Zodyak ta Venüs para ve ilişkiler evinin yöneticisidir.   Ketu'nun 2. ve 7. evin yöneticisi kavuşumu , iki kişi arasında çok fazla manevi bağlantı yoksa ilişkide tekrarlayan maddi manevi  kayıplar verecektir  özellikle Yükseleni Koç Boğa Terazi olanların bu süreçte daha dikkatli olmaları gerekir..
Yükselen burçları kova oğlak olanların için Venüs Yogakaraka gezegen olup 9 mart tan sonra Aşkta maddiyatta kariyerde  şansları  katlanarak daha açık olacaktır…

•• Venüs, Şehvet zevk konfor lüks memnuniyet gezegenidir ve  ketu ile birlikte   kişiyi bencil yapmaz ve insancıl ruhsal ve sosyal ve karmik  nedenlerden dolayı  daha iyisini yapabilir.  Çoğunlukla yaşamlarında sahip olduklarından   kendi evinden, taşıtından, lüks eşyalardan, tasarımcı kıyafetlerinden vb. Zevk alınmayacaktır.

•• Rahu'dan farklı olarak Ketu'da ego yoktur. Bu nedenle ilişkiniz egonuzun üstüne çıkınca, o zaman böyle bir  Venüs ve Ketu birleşimi yaşamınızda çok fazla olumsuz etki yaratmayacaktır. 

•• Venüs ahenk gezegenidir ve nasıl pazarlık yapılacağını bilir, Ketu ile yerleştirildiğinde uzun vadeli güvenilir bir ilişki kurarken dengesizleşir ve ayrıca müzakere becerilerini yok eder


•• Venus & ketu'nun bu birleşimi, kadınlarda  özel olarak iyi iletişim kurmanıza ve ifade etmenize izin vermeyecektir.
Cinsel ilginin bir göstergesi olan Venüs, ketu ile birlikte Ya iyi bir cinsel yaşam verir yada  konuya ilgisi olmayacaktır


•• Evlilik evinde Venüs ve Ketu'nun birleşimi 7.si, ilişkide büyük bir hasara yol açabilir. Venüs evliliğe işaret etse de, 7. evdeki Ketu, belirli bir süre sonra ortaklıkla ilgilenme eksikliği yaratır. Uzun vadede veya ilişki çabasıyla ilgili herhangi bir engelin ne zaman olacağına dair sorunların giderilmesi, bu kişiden eksik olacaktır. 

 10. Evi kariyer evinde  Ketu'lu Venüs, hayatta başarıya ulaşma konusunda çok istekli olmayacak ya da sadece çalışmaya devam etmek isteyeceklerdir.


Yorum Gönder

0 Yorumlar