19 şubat 2019 Dolunay etkileri


19 Şubat Ego dan Arınma Dolunayı  
Magha Purnima  Dolunayı, ruhun iç dünyasını aydınlatır  ve bizi atalarımızın ruhlarına yeniden bağlayabilir.İç sesinizi Yakından dinleyin ve geçmişten getirdiklerinizi sessizlik içinde izleyin,  Atalarınızın ruhundan bilgelik ve rehberlik sözlerini fısıldayan  sesini duyabilirsiniz. 
Aslan burcundaki Dolunayı, kalbi ve zihni ateşli bir bireycilikle ve egoyla  birleştirecektir  İlişkilerde önce ben ego devreye girecek  unutmayalım ki yaşam hayat her şey 2 den ibarettir egonun olduğu yerde  evrensel sevgi olmaz..
Aslan  Dolunayı  miras  aile ile ilgili olan Magha Nakshatra'da  gerçekleşecek . ayrıca bizi manevi öğretilerimiz ve geleneklerimiz olan bağlantılar  iletişime geçirerek gücümüzün gerçek kaynağına  bağlar.
Magha'daki  parlak  hayırlı süper Dolunayda , atalarınıza büyüklerinize   zaman ayırın,Atalarınızın ruhunla bağlantı kurmak için  dolunayın  ve Ateşin ışığını  kullanın. Geçmişin  geleneklerini korkularını bırakın ve yeniliklere yeni başlangıçlara  açık olun .
Korku makul dozlarda sağlıklı olabilir, ancak çoğumuz korkudan aşırı etkilendik, bu da tekrarlayan kalıplarda ve daha düşük titreşimli bir durumda sıkışıp kalmamızı sağlıyor. geçmiş inançlardan korkulardan  kurtulmak  Dolunayın arınma ışıkları sizlere yardımcı olacaktır. yeniden düşünmek  arınmak ve başlamak için güçlü bir zamandır. Dünyaya daha yüksek zihnimizden bakmak, bize kesinlikle yeni bir bakış açısı sunar ve kendi egolarımızın ötesini görmemizi sağlar.·         Dolunay ritüeli Demet adaçayı ve defne  alın ve  yakın alevleri ile odayı  aydınlatın, çekin ve dumanın yayılmasına izin verin..

önce kendinizi ve ardından diğerlerini lekeleyin  dumanla tütsü yün , dumanı vücudun dışına taşıyın. Dumanı, yüzünüzü ve vücudunuzu su  ile yaptığınız gibi  yıkamak için de kullanabilirsiniz.

3 kırmızı mum ve kırmızı kağıt  alın kağıda kursun kalemle  3 daire çizin  3 daire ayrı ayrı ego atalarla kötü karma  ve Aşkta arınmak istediklerinizi kağıdın içine yazın bunları yazarken mumları yakmayı unutmayın  .yazdıktan sonra  3 ayrı ayrı mumlarda yakın ve mumlar sönünceye kadar yazdıklarınızı tekrarlayınız..


Ruhumuzun yolculuğunda incelikle ve neşeyle sevgi ile  kalmanız dileğiyle ..

Yorum Gönder

0 Yorumlar