04 02 2019 şubat ayı yeni AY etkileri


Oğlak burcundaki Yeni Ay, 30 günlük bir döngünün başlangıcıdır kaynakları birleştirmenin daha fazla sorumluk alma daha fazla birikim yapmanın  yanı sıra daha fazla yalnız kalmamızı  ve içgüdüselliği arttırmamızı sağlayacak Ayrıca  duygusal baskı boşluk  ve stres yaşayabiliriz. 
Oğlak burcu Karma zaman gezegeni  Satürn tarafından yönetilir, bu yüzden bize ayrılan  zamanın  süresini ve ağırlığını gösterir.Yapabileceğimizin en iyisi bu baskıya itibar saygı ve sakinlik ile karşılamak ayrımıza olacaktır.
Ayrıca işinize veya çevrenize karşı  taahhütlerinizi yeniden değerlendirmek  ve neye odaklanmaya değer olduğunu  yaşamınızdaki  döngüyü devam ettirmek için  değer mi  değmez mi  olduğunu  değerlendirmeniz ve  idrak etmek  için iyi bir zamanlamadır .
Yeni Ay, dinleme duyma ile ilgili SHRAVANA NAKSHATRA'DA gerçekleşir. yeni ay, içinde güçlü bir sessizliğe ve çevrenizdeki farkındalığı ve iç gözlemi artırır. zihni susturmak, derin iç sesinizi dinlemek ve o sesin sizi  hayata huzura dinginliğe  bağlamasına izin vermek için harika bir zamandır.
Shravana Nakshatra  Sözleri basitleştir ve “sessizliğin karanlık ayı” olarak kutlar.Aynı zamanda, 15 Ocak'ta başlayan büyük bir Hindu hacı olan Kumbh Mela'daki en hayırlı banyo günü. Yüz milyonlarca insan  kutsal nehir, Ganj, Yamuna ve efsanevi Saraswati nehrinin buluşma noktasında yıkanıyor . . 
Yeni sağlık olarak omurga  eklem  ve bacaklarda ağrılar verebilir cerrahi işlem yeni ayda uygulanmaz

Yorum Gönder

0 Yorumlar