Translate

14 Ocak 2019 Pazartesi

Yükselen başak burcu


Yöneticiniz Merkür: (Zeka,lisan canlılık temsilcisi)
Grubunuz: Toprak
Üstün yeteneğiniz: Disiplinli ve metodlu bir hayat
Özelliğiniz: Dikkatli ve herşeyle ilgili olmak İnceleyicilik
Uğurlu gününüz: Çarşamba
Uğurlu sayılarınız: 0, 5, 16,
Uğurlu taşınız:yeşil zümrüt
Uğurlu renkleriniz: Açık sarı,krem
Uğurlu çicekleriniz: sarı menekşe, lavanta çiçeği
Uğurlu kokularınız: limon ve sardunya
Güneş Yükselen Başak Burçları: (23 Ağustos – 22 Eylül) yaptığı her işte metodik ve sistematik  dakik haraket etmeyi sever. detaylara takılır ve simetrik olmayan şeyler sizi rahatsız eder. Başak burcları insanları için sağlık yaşamlarında en ön sıradadır. Genellikle bedeninizi hisseder neye ihtiyaç duyduğunu çabuk fark eder gereken neyse onu hemen uygularsınız. ince bir beden yapıları vardır. Bedeninizi daima temiz tutar sık sık yıkanır, ellerinizide mümkün mertebede temiz tutarsınız. Evinizinde kendiniz gibi temiz, düzenli, bakımlı olmasına dikkat eder, sık sık temizlik yaparsınız.
Evinizde işyerinizde daima temizlik malzemeleri ve ilaçlar bulunur., sağlıklı beslenmeye özen gösterirsiniz. Bundan dolayı genellikle ince ve sağlıklı bir bedeniniz vardır, titiz, dikkatli, detaycı, detaylara önem veren, ayrıntılara dikkat eden, metodik, sessiz, alçakgönüllü, düşünceli, ben merkezli, sağlığına dikkat eden, hijyene önem veren, Detaylarla boğuşmaktan asıl size gerekli olan ana konuları gözden kaçırabilirsiniz.
Hayattaki hedefiniz daima mükemmeli yakalamaktır. Bundan dolayı işleriniz gecikebilir, ama siz mükkemmel olmasını istediğinizden gecikmesine aldırış etmezsiniz. Başak burcu değişkendir, yükselen başak burcunda doğanlarda sık sık değişirler. Bu yalnız isteklerinizle kalmaz, düşünceleriniz giyim tarzınız dahi değişir Zihinsel olarak devamlı birşeyler düşünmek sizi yorabilir. Zihninizi dinlendirmeyi öğrenmeli yada Meditasyon yapmalısınız…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme