*/------Blogger Efendisi-----/* Hint Astroloji Vedıc Astroloji : Stephen hawking natal doğum haritası

Translate

11 Ocak 2019 Cuma

Stephen hawking natal doğum haritası


Albert einstein’nin doğum günü (3.14.1879)
Karl marx’ın ölümü (3.14.1883)
Stephen hawking’in ölümü (3.14.2018)
Stephen Hawking, numeroleji sayısı 7 Çin burcu yılan   22 yaşında ALS (bir motor nöron hastalığı) teşhisi kondu Doktorlar  yaşamak için sadece 2 yıl verildi. Bugün, 76 yaşında, tüm temel teorilerini bir tekerlekli sandalyede, tek iletişim aracı olan – bir bilgisayarda geliştirerek, tüm zamanların en tanınmış bilim adamlarından biridir. Gerçekten çok ilham verici bir hayat.
Hawking’in yaşamına  iyimserlik veren  büyük etken  Ay  Jüpiter tarafından  görünüm almasıdır    olumlu acı ile  acı dolu hayatına rağmen onun yaşamı  boyunca  ayakta kalma yeteneğini  iyimserliğini şansını açıklayan  astrolojik acıdır  Jüpiter’in yararlı olumlu acısı , doktorların  2 yıllık yaşam tahmin ettiğinden 54 yıl daha uzun süre hayatta kalmasına da izin veren kozmik şanstır..

vedıc astrologların ortak görüşleri Ay , Başak burcunda  doğanlar genellikle hastalıktan muzdarip olabileceğidir , çünkü Satürn  Altıncı Evin yöneticisidir . Altıncı Ev hastalık evidir. Hawkings’in natal haritasında Altıncı Ev’in de Ketu var. Ketu, kökenleri bilinmeyen ve tedavisi olmayan esrarengiz hastalıkları getirir  Hint astroloji 6 ev düşmanlar evidir karmik gezegen ket unun oluşu   günlük yaşamda  sağlık, borç ve düşmanlara karşı kaygısız ve umursamazlık verir..

Hawking haritasında 6 evin yöneticisi Satürn 8 ev yerleşmesi ile pagati yoga oluşudur  8 ev ölüm evidir.Satürn 8 eve yerleşmesi kısa ömür vermediğinin en güzel örneğidir.  Sekizinci Ev’in öldüren ev olmadığını, kişinin uzun ömürlülüğünü ve ölüm şeklini anlatabileceği ev olduğunu unutmayalım. Bu yüzden 8 evde   Satürn’ün yer alması uzun ömürlülük için son derece iyi bir göstergedir..   Sekizinci Ev gizli, yeraltı bilginin gizemin bilinmeyin  evi olduğunu unutmayın. Petrol, madencilik, mücevherler ve diğer gizli işlemler genellikle Sekizinci Ev’deki gezegenler tarafından incelenir. Satürn bulunduğu eve  genellikle aşırı bir disiplin verebilir, Mars ise büyük bir tutkuyla bilinmeyen  bilginin peşine düşmek için ateşi ekler..Bu yüzden Sekizinci Evdeki yaşamını uzatan iki çok güçlü gezegene sahip ve onun derin yeraltı araştırma çalışmalarını görünmeyen alemlere bilmek için disiplin azim enerji vermiştir… Satürn, gezegeni yüce bir gezegenden daha da güçlü kılan, neechbhangadır . Mars aynı zamanda üçüncü evi olan Akrep’in de yöneticisidir . Üçüncü Ev, kişinin ne kadar  uzun ömürlü olacağını  öğrenebileceğimiz ev olarak da bilinir (çünkü bir katil veya maraka evi olan İkinci Ev’den onikidir ..

Jüpiter, iyilik şans belirtisidir  navamsa’daki Ay’dan  itibaren Altıncı Ev’de  felaket yerleşimidir çünkü Jüpiter’in altıncı evde hastalık ve hastalık evresindeki  talihsizliği beraberinde getirecektir. Jupiter retrosu nun  altıncı evde oluşu hastalık evresindeki rahatsızlığının  katlanarak artırdığını göstermiştir .

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme