Ay kova burcu 06:40 / 20 :00 (Shatabhisha) Nakshatra


Shatabhisha 24 Nakshatra( Kova burcu Derece 6:40 - 20 arası)
Karakteristikleri: Kendine bağımlı, sert ama dürüst, gereksiz işler yapar


Shatabhisha Nakshatra Anlamı: 100 ilaç veya doktor Yüz şifacıları
Shatabhisha Nakshatra Yöneticisi : Rahu Satürn
Shatabhisha Nakshatra : Çene, kahkahalar : Dizler
Shatabhisha Nakshatra Symbol: Boş daire veya çekicilik
Shatabhisha Nakshatra Deity: Kozmik Suların Varuna Tanrısı
Shatabhisha Nakshatra Evlilik: Hayırlı Değil

Shatabhisha Nakshatra Cinsiyet: Nötür  Taş: Gomedhaka
Shatabhisha  Şanslı harfler: G & S Şanslı Renk: Mavi Yeşil Şanslı Sayı: 4
Shatabhisha Nakshatra Kuş: Kuzgun / Hayvan adı: Bir Kadın At
Shatabhisha Nakshatra Ağacı: Kadamba

Shatbisha takım yıldızında doğanlar, uzun boylu, yalın oldukça güzel bacaklar sahip, zarif  ve geniş yanaklı, geniş alınlı, çekici gözleri olan ve yumuşak tenli bir vücuda sahip olurlar.
Shatbisha takım yıldızında doğanların hafızaları çok kuvvetlidir. Sakin huylu ve bazen de çok sıcak, şakacı bir görünüm sergilerler. Dini inançları vardır ve dine meyillidir. Tanrı korkusu taşır. Bazen, ailesiyle kavgalı olabilir.
Belli prensipler ile doğmuş kendi yaşam ilkelerini dışına çıkamazlar. Kendi doğru ve gerçeklerini korumak için hayatlarını feda edebilirler.

Aile hayatı / Uyumluluk: hayatı problemlerle dolu olması muhtemel. Eşinden  uzun süre ayrılma olasılığı vardır, ya da erken yaşta dul kalabilir

Shatbisha  takım yıldızında doğanlar, 34 yaşına gelinceye kadar  ideal mesleklerini bulmaya çalışacaklardır. 34 yaşında bu mesleği bulup ilerleyeceklerdir. Çalışırken bu kişilerin sloganı “özverili hizmet”tir. Yaptıkları işin hakkını verirler.Bu takım yıldızının insanları görünüşte çok iyi bir sağlığa sahiplermiş gibi görünebilirler ama işin iç yüzü böyle değildir. Ürolojik hastalıklara ve diyabet gibi rahatsızlıklara maruz kalabilirler. Bu kişiler cinsel zevklere düşkün olduğundan cinsel yolla bulaşan hastalıklardan da muzdarip olabilirler. Bunun yanı sıra bacak ve varis sorunları da karşılaşabilecekleri diğer sağlık sorunlarındandır.
Shatabhisha Nakshatra 1. Pada: Jüpiter'in yönettiği Yay Navaması'na düşer. rahat,  kişi çömert iyimser ve aldatma eğilimi gösterirler


Shatabhisha Nakshatra 2. Pada:  Satürn'ün yönettiği oğlak  Navamsa'ya düşüyor. Pratik ve yöntemseldir, ancak  aşırı hırslı ve ketum  olabilir.


Shatabhisha Nakshatra 3. Pada:  Satürn'ün yönettiği Kova Navamsa'sına düşüyor.  bazen ateşli veya eksantrik olabilse de, kilo sorunları olabilir .


Shatabhisha Nakshatra 4. Pada:  Jüpiter tarafından yönetilen Balık Navamsa'sına düşüyor.  şefkat ve iyileşmedir. Olumsuz gezegenler var kişiye zararlı içecekler ile  zehirlenmeye  getirebilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar