Ay balık burcunda 16 / 30 ( Nakshatra: Revati)


Revati Nakshatra Karakteristikleri:
Kusursuz uzuvlar, dostane samimi davranışlar, derin felsefi   bilgi, madden varlıklı, başkalarının düşüncelerinden  etkilemez

Revati Nakshatra Anlamı: Yolda rehberlik ve koruma sunan besleyicidir  yöneticisi Merkür

Revati Nakshatra : Ayak, Ayak Bileği, Karın ve Kasık
Revati Nakshatra Symbol:  davul Yönetici  Gezegeni: Merkür
Revati Nakshatra Numarası: 27 Şanslı Sayı: 5
Revati Nakshatra Cinsiyet: Kadın
Revati Nakshatra Değerli Taş: Zümrüt Şanslı harfler: D & C
Revati Nakshatra Şanslı Renk: Kahverengi
Revati Nakshatra Kuş: Kerkenez Hayvan Sembolü: Bir Dişi Fil

Revati Nakshatra Ağacı: Madhuka veya Bal Ağacı, Tereyağı AğacıBalık burcunun 16.40 // 30.00 derecesine kadar yönetici takım yıldızı yöneticisi Merkür ve jupiter göksel sembol Balık ve davul
yaşam felsefesi fedakarlık ve emekçi uğurlu alfabe De, Tho, Cha, Chi
Revati takım yıldızında doğanlar, fiziksel olarak açık tenli, çevik ve güzel görünümde orta boylu olurlar. Bu kişiler binlerce insan arasında bile fark edilebilecek bir çekiciliğe sahiptirler. Daima güler yüzlü, samimi ve içtendirler  Revati takım yıldızında doğan kişiler ilişkilerinde ılımlı ve yumuşak sözlüdür; samimidir. Başkaların görüşlerine ve söylediklerine  kulak asmazlar. Tamamen bağımsız bir hayat yaşadıklarından, kolay kolay incinmezler.


Bu kişiler uzun süre sır tutamazlar ve bu kişilere söylediğiniz hiçbir şey gizli kalmaz. İnançlı olduklarından ve Allah korkusu taşıdıklarından batın dinlere inanmazlar ve  ilkeli bir hayat yaşarlar.
Bu takım yıldızın insanları evcil  hayvanlara  çok düşkündür. Revati takım yıldızında doğanlar, iyi bir  hekim, astrolog veya şair olabilir.
Bu kişiler genelde yabancı ülkelerde yerleşmiş ya da kendi doğduğu illerden oldukça uzak bir mesafede yaşamlarını tamamlarlar.
Revati takım yıldızında doğanların kendi çabaları ile hayatlarında başarılar gelecektir.
26-42 yaş arasındaki dönem, zihinsel ve sosyal açıdan çok iyidir. Maddi sorun ve diğer bazı zorlukların çoğunu 23 ve 26 yaş arası yaşarlar. 50. yaş sonrası istikrarlı bir hayat sürerler.

Revati Nakshatra Kadın Karakteristikleri:

Revati Nakshatra’nın kadın  gayretli ve hem evde hem de mesleğinde başkalarına hükmetmeye meyilli. Ancak tanrıdan korkar, batıl inanıyor ve tüm dini uygulamaları ve ritüelleri öğrenmeye isteğindedir ..

Eğitim, Gelir / meslek kaynakları:

Revati Nakshatra’nın kadın y güzel sanatlarda veya matematikte eğitim almış olabilir. Bir profesyonel olarak, telefon operatörü, öğretmen veya bir halkla ilişkiler memuru olarak görev alabilir. 

Revati Takım yıldızında doğanlar, ayaklarından, ayak bileklerinden, bağırsak ülseri veya sindirim bozukluklarından muzdarip olabilirler.

Revati Nakshatra 1. Pada: , Jüpiter'in yönettiği Yay burcunda Navamsa'ya düşüyor.  odak noktası rahat ve cömert olup  çok iyimser olacaklar.


Revati Nakshatra 2. Pada:  Satürn'ün yönettiği Oğlak Navaması'na düşüyor.  odak noktası iyi organize olmak sağlamlık  denenmiş ve test edilmiş yola hiçbir risk almadan devam etmektir.


Revati Nakshatra 3. Pada:  Satürn'ün yönettiği Kova Navamsa'sına düşüyor.  odak şefkatli ve başkalarının acılarına karşı duyarlı olmak ve onlara yardım etmek için her şeyi yapmaktır.Revati Nakshatra 4. Pada: Jüpiter'in yönettiği Balık Navamsa'sına düşüyor.  , hayal düş görmeye ve kaleler inşa etmeye meyillidir. Çevresel etkenlerden  kolayca etkilenir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar