Ay balık Burcu 03 20 / 16 40 ( Nakshatra: U.Bhadra)Uttara Bhadrapada Nakshatra
(Uttara Bhadrapada - Balık burcundaki Derece 3:20 - 16:40)
Uttara Bhadrapada Nakshatra Karakteristikleri:
Mutlu insanlar, iyi hatipler, çocukları ve torunları sevip, doğru ve iffetlilerdir ..


Uttara Bhadrapada Nakshatra Yöneticisi / jupiter ve  Satürn Bedende yeri : Ayak Bilekleri
Uttara Bhadrapada Nakshatra Sembol: Cenaze yatağının arka bacakları
Uttara Bhadrapada Nakshatra Tercüme: Güzel sol ayak veya ışık hüzmesi
Uttara Bhadrapada Nakshatra Cinsiyet: Erkek Değerli Taş: Mavi Safir
Uttara Bhadrapada Nakshatra Şanslı harfler: D, Z, N & Y Şanslı Renk: Mor Şanslı  Sayılar: 8 Hayvan Sembolü:  Kadın İnek

Açık tenli ve güzel bir fiziğe sahip olur. Geniş ve çıkıntılı gözleri ile masum bir görünümleri vardır. Görünüşünde manyetik bir çekim vardır. Hafif bir gülümseme ile karşısındakini kölesi haline getirebilirler.
U.Bhadra takım yıldızında doğanlar, etkileyici konuşma uzmanlarıdır. İşlerinde ve çalışma hayatlarında olağanüstü kapasite ve yeteneği nedeniyle de  çok çabuk parlar ve ilerlerler. Tembellikten nefret ederler. Bir işe başladıklarında iş tamamlanana kadar o işi bırakmazlar. Başarısız olduklarında bile inatla devam edip alternatif yollar arayıp o işi bitirir.
U.Bhadra takım yıldızında doğanların hayatında istikrar en önemli unsurdur. Çok genç yaşta  (18-19) çalışmaya  başlarlar. 19. 21., 28., 30., 35. ve 42. yaşlarında hayatlarında  önemli değişiklikler yaşarlar…
U.Bhadra Takım yıldızında doğanların sağlıkları  çok iyi olacaktır.  Fakat yine de kendi sağlığı hakkında pek bir şey bilmez ve sağlıklarına dikkat etmezler. Dolayısıyla  hasta olduğu zaman derhal bir doktora gitmelidirler. Mide problemleri, kasık ve fıtık eğilimli  romatizma  ağrılar, akut hazımsızlık, kabızlık, sorunları yaşayacaklardır.

Uttara Bhadrapada Nakshatra Kadın Karakteristikleri:

i ailesine servet getirdiği görülmüştür, bu yüzden servet tanrıçası 'Lakshmi' olarak bilinir. İyi erdemli sabırlıdır , yaşlılara saygılı  mükemmel bir ev hanımı  Esnek ve her koşulda uyum sağlayabilir. Tarafsız kalıyor ve doğru olan için cesaretle ayağa kalkar mücadele eder .Uttara Bhadrapada Nakshatra Padas:


Uttara Bhadrapada 1. Pada:  Güneş tarafından yönetilen Aslan Navamsa'ya düşer.  gururlu, bilgili ve hedef odaklı. Egolunun liderliğin , deneyim ışığını yaymaktır.


Uttara Bhadrapada 2. Pada: , Merkür tarafından yönetilen Başak Navaması'na düşer.  planlama  matematik analiz ve genel olarak arka plan çalışmaları yapmaktır.


Uttara Bhadrapada 3. Pada:  Venüs'ün yönettiği Terazi Navamsa'sına düşüyor.  Denge zariflik zarafetlik ortaklıklar ilişkiler


Uttara Bhadrapada 4. Pada:  Mars tarafından yönetilen Akrep Navamsa'ya düşer. odak, büyük bir bilgelik kazandığı gizlilik ve gizemliliktir 

Yorum Gönder

0 Yorumlar