6 ocak 2019 Güneş Tutulması6 ocak Güneş gününde Güneş tutulması okların Güneşi vurma hedefi için ateş eden Yay '' Göğsünün takımyıldızı Purva Ashadha'da olacaktır. “Erken zafer” olarak tercüme edilir bir fil çekilişiyle “ Engellerin Sökülmesi ” olarak saygı gören Hindu tanrısıGanesha'ya bağlanır . “Bu yıldızların etkisi altında doğanlar yenilgiyi kabullenemediği söylenir.

2019'u başlatan Güneş tutulması bilgelik arayışı için engelleyen gölgeleri açıkça görmemize yardımcı olacak bir çok karanlık kapalı konuları açıklığa aydınlığa kavuşturacaktır..

Tutulma bizlere yoğun öğrenme bilgi aramak daha derin anlayış için araştırma ortamını verecektir Hem Venvas, hem de Purvashada'nın yöneticisi Jüpiter bizi doğal bilgeliğine götüren rehberin ışığıdır..

Güneş tutulması Güneş gününde ve Satürn yen oluşu liderlerin kariyer karması ve dünyevi yaşamın acı ızdırap içinde sonlandığına şahit olacağımız bir yıl olacaktır..

Güneş ve Ay burçları Yay burcu doğanların, özellikle de Poorvashada nakshatra'da ay Güneşi i doğanlar depresyon, para kaybı, yargı eksikliği, ateş, baş ağrıları, hazımsızlık, eklem ağrıları, uykusuzluk, hafıza kaybı, iltihaplı hastalıklara bir aylık evrede dikkat etmeleri gerekir..

Güneş tutulması Yükselenleri ve Ay burçları Koç Başak Balık Terazi, Kova burcu olanlar büyük şans olumlu değişimler ve yeni başlangıçlar verecektir …

Boğa, İkizler, Aslan, Akrep burçları aile içi veya iş ortakları ile görüş farklılığı tartışmalar olabilir.

Ay ve Güneş burçları Oğlak olanlar gece görüşmeleri toplantılar egelencelerden ve geçe araç kullanmaktan kaçınmalıdır.

Boğa burçları,beslenmede yiyecek veya alkole karşı dikkatli olmaları duygularında net açık olmalıdırlar..

İkizler burçları ortaklıklar ikili ilişkilerde ani kararlar almamalı aile büyüklerin sağlık sorunları ve yaşlılarla görüş ayrılığına dikkat etmelidirler

Yengeç burcları işle ve sağlıkla ilgili endişeler sağlık sorunları sebebsiz depresyona girebilirler

Naksathaları Bharani, Poorva Phalguni, Poorvashada ve Ay Güneş Yükseleni Yay burçları Venüs ve Güneş Vimsottari dasa ya antardasyasından kişiler ani sert ev iş aşk finans ile değişimler yaşayacaklar.

Ruhumuzun yolculuğunda incelikle ve neşeyle sevgi ile kalmanız dileğiyle ..

Yorum Gönder

0 Yorumlar