Translate

19 Ocak 2019 Cumartesi

20 OCAK 2019 AY TUTULMASI ETKİLERİ

20 Ocak Süper Kanlı Ay Tutulması Ayın koyu kırmızı bir renge dönmesi ile derin içsel Duygusal gerçeklerimizin özgürleşmesine yardımcı olacaktır..

Bir saat iki dakika sürecek güçlü ay tutulması, ruhsal aydınlanmalar ve ruhumuza dinginlik vermeyen eski inanç sistemleri yeniden programlama ve bizi geçmiş ilişkilere bağlı tutan karmik bağlardan arınmamıza yardımcı olacaktır..


 Vedik beslenme yıldızı Pushya naksatra Çamurda açan bir lotus çiçeği veya bir ineğin besleyici memesi ile sembolize edilir Pushya Tanrıların gurusu öğretmeni olarak bilinen Doğru bilginin Tanrısı Brihaspati, İlahi bilgelik, ibadet ve doğru konuşmanın tanrısıdır.,

 Tutulmada kararsızlaştırıcı etkiler olacağından geleneksel kurumlar akademik kurumlar dini örgütler statükoyu ihtiyaç duyulan değişime zorlayarak geçmiş gelen düzenlerini bozabilir.

Vedik Astrolojide, tutulma gölge karmik bir yılanla temsil edilir. Yılanın başı Rahu Yengeç ayını yutacaktır, yaklaşık 10 yıl sürecek son Yengeç ay tutulmasıdır Güneş Ay ve yükselen burçları Yengeç Oğlak olanlar tutulma ile kadersel değişimler yaşayacaklar…

Tutulmanın 14 günlük süreçte yeni başlangıçlar yeni bir işe başlamak, taşınmaz ve Araç iletişim eşyası alım satımlar yapmak bir eve taşınmak gibi işlemler kesinlikle yapılmamalıdır.

 Tutulmada Guru bilgelik gezegeni Jüpiter ve sevgi gezegeni Venüs, birbirine yakın olacağından graha yuddha olarak bilinen gezegen savaşını oluşturacaklar.

Bu süre zarfında, arkadaşlar ve öğretmenler kafa karıştırıcı tavsiyeler almamaya fazla empati kurmamaya cömertlikte sınırları aşmamaya dikkat edin.

 Tutulma Günü ve saatinde sessiz meditasyon ve dualarla yalnız başına Mantra Esma yüksek sesle zikredin huzur verir. Tutulmaya bakmamaya dikkat edin;meditasyon, oruç tutma ve dua, dönüştürücü gücünü kullanmanın en iyi yoludur.

 Ruhumuzun yolculuğunda incelikle ve neşeyle sevgi ile kalmanız dileğiyle ..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme