14 şubat 2019 Venüs satürn kavuşumu

 En büyük pozitif enerji SEVGİDİR Ruhunuzun sevgi ışığında kalmadı dileğiyle..

Aşkın gezegeni Venüs,Güneş battıktan az sonra ortaya çıkar 3 saat görünür  Güneş doğmadan  3 saat evrede   doğduğu  görünür. Bu nedenle Venüs’e «Akşam Yıldızı», «Sabah Yıldızı» adları da verilmiştir..
 "VENÜS", diğer gezegenlerin aksine doğudan batıya doğru hareket eder... yani güneş venüs'te batıdan doğar, doğudan batar...işte bundan de, "AŞK" dünyanın tersi yönünde hareket etme halidir...
çiftler gündüzleri de aşık olabilirler, fakat bu "GÜNEŞ"in yani egonun eşliğinde gerçekleşebilir...gece "AY"ın etkisiyle oluşan aşk ise daha derin duyguları açığa çıkartır...çünkü "ay" kadınlarda rahmi ve 3.çakrayı yönetir...bu sebeple de, çiftlerin "güneş" ve "ay" burçları arasında uyum olması, hem gündüzleri hem de geceleri daha sağlıklı bir ilişki kurabilmeleri adına önemlidir..
Transit Venüs 14 şubata  Venüs-Satürn kavuşumu ile giriyor  Her ikisi de havadar ve birbirlerine dost gezegendir  Venüs  yararlıdır (her türlü konforu belirtir), Satürn ise malefiktir (ayrılık  ayrılmayı sorumluluğu soğukluğu  ifade eder). Zorlu  ürpertici yalnızlık duygusu  ilişkilerde , güvenilmezlik arttığı döngü yaşayacağız . Olumlu yanı  Sorumluluğunu kabul etmek ve görevlerini yerine getirmek için önemli başlangıçlar yapılacaktır. Özellikle 7 yıllık Evlilik sürçinde olanların soğukluklar  uyuşmazlıklar ve cinsel yaşamda sorunlar verir…


 Venüs, Malavya Yoga'yı Boğa, Terazi ve Balık  üç  burcun birinde 1. 4., 7. ve 10. evlerde yer alması,oluşur kişinin  Venüs'teki toplam 12 yerleşimi, 12 farklı evdeki Venüs'teki 144 yerleşimin dışında toplam 12 yerleşim gerçekleştirmiştir. Malavya Yoga oluşması, güzel  sevgi dolu bir eş, iş dünyasında başarı, lüks ve konfor dolu bir yaşam ile ulusal ya da uluslararası düzeyde şöhreti verir..
Venüs'e Dost Gezegenler: Merkür, Satürn ve Rahu
Venüs'e Düşman Gezegenler: Güneş ve Ay
Venüs'e Tarafsız Gezegenler: Mars ve Jüpiter 

Yorum Gönder

0 Yorumlar