Aslan Burcu Temmuz 2014 Temmuz 2015 Yıllık Burç Yorumları

SEVGİLİ ASLANLAR : Jupiter transiti sizlere özel bir yıla girdiğinizi hissettirecektir Bir yıl boyunca yaşamınızın kariyer aşk aile her alanında önemli destekler şanslar yakalayacaksınız Eğitim, kişisel gelişim, seyahatler, yurt dışı ile ilgili fırsatlar şaşırtacaktır.özellikle Hukuksal alanda resmi kurumlarda hastanelerde problemleriniz çözüme kavuşacaktır bir çok aslan bu evrede yaşamlarına birini sokacaktır hayırlara vesile olması dileğiyle

Jüpiter egonuzu daha da artırabilir, gurur ve kibir ile yakınlarınızı kendinizden soğutabilirsiniz her konuda iyimserlik ve rehavetle kapılmayınız bu yıl daha kolay kilo alabilirsiniz. Şekerli yiyeceklerden uzak durunuz.

Burç yorumları eleştirilerinizi isteklerinizi alta boşlukta yazabilirsiniz…

Jüpiter Transit Aslan Burcu | Temmuz 2013 – 2014

SEVGİLİ ASLANLAR: Temmuz 2013 ile Temmuz 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek Jüpiter Transit etkisi ile bir yıllık evrede yurt dışı, hastane, mahkeme ve ruhsal olarak sorunları olan Aslanlar, bu sorunlarını çözüme kavuşturacaklardır.

Bu dönem, ruhsal olarak rahatlayacağınız bir evre olacaktır. Eğer varsa alkol, uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıklarınızı bırakmak için uygun çok uygun bir dönemdir. Eski ruhsal problemleri kafanızda çözmenin tam zamanı…

Jüpiter size ilhamlar verecek ve yaratıcılığınızı harekete geçirecektir. Yalnız kalmak, meditasyon yapmak veya inancınıza göre ibadet etmek size daha büyük mutluluklar getirecektir…

Aslan Burcu | 2013 Yılı Satürn Retro Etkileri

aslanSEVGİLİ ASLANLAR :Satürn Retrosu Temmuz Ayının 7 Kadar sizin 3 arzu kama evinizde gercekleşicek, günlük bazda başkaları ve yakın cevrenizle ile iletişim nasıl gececeğimiz düşücesi,iletişimde daha ciddiyete bürünme isteği.Yakın cevreniz kuzenleriniz kardeşleriniz gecmişteki sorunları olan aslanlar eski sorunlar tekrar gündeme gelicektir bu sorunları tamamiyle cözüme kavuşturmak isteyeceksiniz.kısa mesafeli yolculuklarda dikkatli olunuz,ilk orta lise okul arkadaşlarınızla irtibata gecmek isteyeceksiniz yada haberler alıcaksınız..

Mart ayı Aslan burcunda insanları için çok hayırlı olacaktır. calışma hayatında olan aslanlar Işyerinde bu ayda terfi edilebilir. Ayrıca bazı parasal kazanclar alabilirsiniz. Yeni ilişkiler hayatın ayrılmaz bir parçası olacaktır. Evli olan aslanlar evlilik hayatınızda sorunlar bu dönemde çözülecektir..

2013 Yılı – Aslan Burcu Yorumları

aslanAslan burcu  2013 yılı Döneminde sizin için iyi tahmin ediliyor. Siz bu yıl  rahat hissedecek ve hayatında birçok zorlukla karşı karşıya kalmıyacaksınız. maddi sınavınız bitti Pozitif kazanç ve kar da endikedir. Eşiniz size bazı şaşırtıcı şey verecektir. Bu dönem yüksek öğrenimler yapma gezmek için gitmek için mükemmel olacak.

 Rahu 3. eve Ketu 9. eve girmiştir. Genel olarak 3. ev alanı olan geziler, maceralar artar, iletişim politiktir. Şans konusunda ani yükselme, profesyonel başarı getirir. Kazançların artar fakat dikkatli olun, yasal olmayan taraf cazip gösterilebilir size. Yeterince erdemliyseniz kitabına uygun davranmayan kişilerle iş ortaklığı yaparken son dakikada cayabilirsiniz.  Bunu ayırd etmeye önem verin. Küçük kardeşlerin yaşamı, babanın ise sağlığı zorlaşabilir. Uzak yollu, zorunlu yolculuklar keyifsizce oluşabilir. Ruhsal alanlarda kazançlar daha yüksektir. Değerli bir öğretmenle, himaye eden biriyle veya bir guruyla buluşmak, bir öğretiye girmek, fedakarlığın artması mümkündür.