Satürn Saati ve Günü

Satürn günü CUMARTESİ’DİR ve satürn saati yapılması gerekenler şöyledir:

Satürn zorlayıcı sabır gerektiren bir gezegen olduğu için bu saatlerde yeni bir işe başlanmamalıdır. Uzun yolculuklara bu saatte çıkıldığında yol bitmek bilmez. Bu saat alışveriş için de uygun değildir. Sabır ve dikkat gerektiren işler bu saatlerde yapılabilir fakat özellikle uzun sürecek işlere Satürn saatinde başlamak, işinizin devamı süresince pek çok zorluklar, gecikmeler, engellerle karşılaşmanıza zemin hazırlar. Örneğin defalarca sökmek zorunda kaldığınız bir örgünüz, dikişiniz gibi işler çok büyük bir olasılıkla bu saatte başlanmıştır…

Bu saatte yapılması uygun işler de vardır. Bunlar Kitap okumak, düşünmek, belli konularda konuşmak, fikir tartışmaları yapmak gibi… Bu son derece faydalı sonuçlar verir. Öğrenciler anlamakta zorluk çektikleri, dikkatlerini kolayca toplayamadıkları derslerini bu saatte çalmalıdır.

Daha önceden karar vermek koşuluyla bu saatlerde emlak gayrimenkul alışverişleri yapılabilir ve yine inşaatlere başlanabilir.

Ayrıca, anlaşmakta zorlandığınız kişilerle yüzleşmeniz gerekliyse ama tatsız sonuçlar doğmasından korkuyorsanız onlarla bir de bu saatte konuşmayı deneyin. Bu saatin ağır ve kısıtlayıcı etkisi olayların, kötü sonuçlanmasını büyük bir ihtimalle engelliyecektir.

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>