Oğlak Burcu | 15 – 22 Temmuz 2013 Haftası Burç Yorumları

SEVGİLİ OĞLAKLAR: Bu hafta Venüs’ün 8. Muzır ruhsal evinizde 15 günlük transiti gerçekleşecek.  Bu evrede ruhsal sezgileriniz çok farklı olacaktır. Boşanma, nafaka, vergi, kredi gibi sorunları olan Oğlaklar bu sorunlarını çözüme kavuşturacaktır. Hayırlara vesile olsun.

Salı gününden itibaren 10 günlük Neptün, Jüpiter, Satürn “Büyük şans üçgeni” sizin 7 kama evlilik evinde gerçekleşecek.  Evlilik yaşantınızı, ikili ilişkilerinizi ve aşk hayatınızı bu dönemde her zamankinden daha yoğun bir şekilde düşüneceksiniz. Bu evrede evlilik-aşk yaşamınızda geçmişten gelen sorunlarınızı çözüme kavuşturmanız için fırsatlar bulacaksınız. Geçen hafta da belirttiğim ve yineleyeceğim üzere, bu hafta da birçok Oğlak ilişkilerde ayrılma Kararı alacak veya mutlaka yeni bir ilişkiye başlayacaktır.

27 Haziran – 20 Temmuz Merkür retrosu sizin 7. Kama evlilik evinizde gerçekleşiyor. Bu evin 23 günlük etkilerini öğrenmek için –eğer okumadıysanız- geçen haftaki burç yorumunuzu okumanızı tavsiye ederim.

Ali Gül

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter1Share on Google+0Email this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>