Temmuz 2013 Jüpiter Transiti – Jüpiter Yengeç Burcunda

Jupiter Transit Yengeç 2013

Mitoloji gözüyle Jüpiter’le ilgili birçok inanç vardır. Mitolojide jüpiter Tanrıların ve yücelerin akıl hocasıdır ve buna göre Jüpiter, bilgeliği, adaleti ve doğruluğu temsil eder. Jüpiter, Hint Astrolojisi’nde Brihaspati Grah olarak da bilinir ve çıplak gözle görülmez.

Vedic – Hint astrolojisinde kişinin doğum haritasına göre gezegenlerin konumları o kişinin hayatında önemli rol oynamaktadır. Gezegenler ise Güneş’in etrafında döndükleri için sürekli bir hareket ve yer değiştirme (transit) halindedirler. Gezegenlerin bu sürekli değişimleri de canlıların mevcut hayatlarında olumlu veya olumsuz çeşitli değişimlere yol açmaktadır.

Temmuz 2013 tarihinden itibaren 1 yıl sürecek olan Jüpiter transiti başlayacak ve Temmuz 2014 tarihine kadar devam edecek. Jüpiter bolluğun ve bereketin gezegenidir ve bu süreçte Jüpiter Yengeç burcunda egzolte olmuş haldedir. Bu transit (geçiş) burçlarda çeşitli etkiler göstermektedir. Biz de, bu geçişin burçlardaki etkilerini yorumladık ve sitemizde yayımladık.

Yengeç burcuna egzolte olan bu transit, genel olarak tüm burçlar için güzellikler getirmekte… Şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Temmuz 2013 Jüpiter Transiti Burçlarda

Aşağıdaki listeden burcunuzu seçerek jüpiter transidinin 2013-2014 yılları arasında hangi etkileri göstereceğini öğrenebilirsiniz:

Share on Facebook42Tweet about this on Twitter3Share on Google+0Email this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>