Haftalık Burç Yorumu

haftalik-burc-yorumuHaftalık burç yorumları, karşınıza çıkabilecek maddi ve manevi sorunlara önceden tedbir almak ve hazırlıklı olmak bakımından önem arz etmektedir. Bu, size bilinmeyeni bilme ayrıcalığı sağlar ve ikili ilişkiler, maddi durum, sağlık, ailevi durumlar gibi konularda daha sağlam adımlar atmanıza yardım eder.

Haftalık Burç Yorumları

Aşağıdaki listeden burcunuzu seçerek burcunuzun bu haftaki yorumuna ulaşabilirsiniz.

 Haftalık burç yorumları nasıl yapılır?

Sitemizdeki yorumlar burcunuzla ilişik gezegenlerin bu haftaki  konumlarının sizin hayatınızda yaratabilecekleri etkileri çeşitli açılarla ve ölçülerle değerlendirilmesi yoluyla yapılmaktadır. Bir örnek gerekirse, burcunuzun o hafta venüsle açı yapması ikili ilişkilerinizde hareketlenmeler olacağına işarettir ve fakat bu kesin bir bilgi olmamaktadır. Güncel burç yorumları gözlem ve hesaplamalar sonucu orataya çıkan yüksek tahminlerden ibarettir. Astroloji nedir başlıklı yazımızda belirttiğimiz üzere:

Günümüzde astrologlar, Güneş’in, Ay’ın ve gezegenlerin insanın yaşamı üzerinde etkileri olduğunu ve buradan hareketle bir kişinin geleceğinin kestirilebileceğini öne sürerler. Bir insan doğduğu anda bir gezegen kendi “evinde” ise etkisinin güçlü ve olumlu olacağına inanılır. Eğer kendi “evinden” uzakta ise etkisinin zayıf, belki de olumsuz olacağı kabul edilir. Bazı dergi ve gazetelerde, aynı burçta doğan herkes için ortak kehanetlerde bulunan yıldız falları yayımlanır.

Haftalık burç yorumu takibi neden önemlidir?

Yine sitemizde astrolojinin ne olduğuna cevap ararken hazırladığımız makalede belirttiğimiz üzere:

Astroloji Kehanet sanatı olarak kullanıldığında insanlar tarafından ilgi görmektedir. Lakin günümüzün gelişen teknolojisi ve iletişim imkânları dolayısıyla, Astroloji bir Fal sanatı olmaktan çıkıp, insanın iç dünyasını yansıtan bir Ayna olarak görülmeye başlamıştır.

Sitemizde yer alan terimleri öğrenerek, astroloğumuza danışarak, gök hareketleri gözlemleyerek ve not ederek siz de haftalık burcunuzu kendinize göre takip edebilirsiniz. Astrolog Ali Gül tarafından sitemizde haftalık burç yorumu yapılmaktadır.

haftalık burç yorumları

Astoroloji Kozmik Haftalık burç yorumları sayfası…

Bu yazıyı paylaş:Share on Facebook11Tweet about this on Twitter0Email this to someoneShare on Google+1