Ay Burcu Hesaplama

Ücretsiz ay burcu hesaplama - bulma motoru Sitemizin ücretsiz ay burcu hesaplama motoruna hoş geldiniz. Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak ay burcunuzu ve yıldızınızı öğrenebilirsiniz. Bilgileri girip “Ay burcumu hesapla” butonuna tıkladıktan sonra hesaplama sonucunuz “Ay Burcunuz (Rasi):” ve “Yıldızınız (Nakshatra):” yazan yerin altındaki kutucuklarda belirecektir.

DİKKAT: Bazı diğer internet sitelerinde “ay burcu hesaplama” tablosu altında bazı paylaşımların yapıldığını ve yine diğer bazı hesaplama araçlarının yanlış sonuçlar verdiğini görmekteyiz. Ay burcu hesaplaması doğduğunuz yerin enlem ve boylamına, doğduğunuz gün ve saate bağlı olarak çok ince ve detaylı matematiksel hesaplamalar neticesinde yapılır.  Lütfen gelişi güzel yayımlanan bu tablolara ve hesaplama araçlarında çıkan sonuçlara itibar etmeyiniz. Ay burcu bulma aracımız Türkiye’deki muadillerine göre doğru sonuç veren tek hesaplama aracıdır.

 Ay burcu hesaplama


Ay Burcu Yorumunuz

Share on Facebook28Tweet about this on Twitter4Share on Google+0Email this to someone

Yorumlar

  • Ali Gül der ki

   Merhaba Hülya Hanım,

   Hesaplama sonucunuz “Ay Burcunuz (Rasi):” ve “Yıldızınız (Nakshatra):” yazan yerin altındaki kutucuklarda belirecektir. Bilgileri girip “Ay burcumu hesapla” butonuna tıkladıktan sonra bu kutucaklarda çıkan sonuca göre listeden seçim yapmalısınız.

 1. elsana der ki

  Ben iranliyim ve nasil ay burcu va yukselenimi nasil hesaplaya bilirim bilmiorum , yardim eder misiniz lutfan ???????:(:(:(:(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>