Ay Burcu Hesaplama


Sitemizin ücretsiz ay burcu hesaplama motoruna hoş geldiniz. Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak ay burcunuzu ve yıldızınızı öğrenebilirsiniz. Ay burcu bulma  motorumuz, muadilleri arasında, bilgileri tam ve eksiksiz girdiğiniz takdirde doğru sonuç veren tek hesap motorudur.

Yanında yer alan açıklamalara dikkatle okuyunuz. Çıkan sonuca göre aşağıdaki listeden ay burcu yorumunuzu okuyabilirsiniz.

 

Ay burcu hesaplama

Doğum günü ve yeriyle ilgili detayları girin:

Lütfen doğum gün, ay ve yıl bilgisini rakam olarak giriniz. (Örneğin, 29 - 12- 1989) Gün: Ay: Yıl:
Doğum saatinizi dakikasıyla birlikte giriniz (24 saatlik zaman diliminde, Örneğin 13 - 05) Doğum Saati: Dakikası:
Doğduğunuz yerin saat dilimidir. (Türkiye için saat dilimi 2.00 olup genel olarak Mart - Kasım ayları arası doğanlar "Yaz saati" seçeneğini işaretlemelidir, Türkiye'de yıllara göre hangi ay ve günlerde yaz saati uygulaması yapıldığını öğrenmek için tıklayınız. Saat Dilimi:   Yaz saati

Doğduğunuz ya da o yere en yakın yerin boylam ve enlem bilgisini giriniz.

Doğduğunuz yerin boylam ve enlem bilgisini öğrenmek için tıklayınız.

Örneğin: Ordu'da doğan biri için Ordu ilinin boylam ve enlem dereceleri, 37 D 53, 41 K 00 şeklindedir. İşaretlemesi şöyle yapılır:

Boylam: : Doğu

Enlem: : Güney

Uyarı: Ay burcunuz aşağıdaki kırmızı tablonun içinde görüntülenir. Lütfen doğum yeri koordinatları ve yaz saati seçeneklerini iyi belirlediğinizden emin olunuz. Bilgileri eksiksiz olarak girmeniz doğru sonuca ulaşmanız için çok önemli olup sitemiz yanlış hesaplamalardan sorumluluk kabul etmemektedir.
 

Ay Burcunuz (Rasi):

Yıldızınız (Nakshatra):

Aşağıdaki listede yer alan ay burcu - yıldız kombinasyonundan size uygun olanı seçip hint astrolojisi yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Ay Burcu Yorumunuz

Paylaş:Share on FacebookTweet about this on Twitter